MÖBLER / Bord / Lampbord 11197142
nr 1119 7142
Lampbord
Stenskiva, längd: 59 cm, djup: 27 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 juli 2017
kl 18:09:18
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)